Web Site Hızının Rekabet’te Etkisi

Web sitenizin performansı , kullanıcı deneyimi, sitede kalma süreleri rekabet etmeniz için çok önemli bir etkendir aynı şekilde reklam maliyetleri ve seo’daki başarınız da rekabet için önemlidir.

Kullanıcı Deneyimi Analizi

Kullanıcı deneyimi (UX) , bir kullanıcının, bir web sitesi, web uygulamasında etkileşime girerken nasıl hissettiğidir neler deneyimlediğidir.

DDoS saldırısı nedir?

Dağıtılmış bir hizmet reddi (DDoS) saldırısı, hedeflenen bir sunucunun, hizmetin veya ağın normal trafiğini, hedefi veya çevresindeki altyapıyı bir İnternet trafiği akışıyla ezerek bozmaya yönelik kötü niyetli bir girişimdir.

SQL enjeksiyonu (SQi) nedir?

Yapılandırılmış Sorgu Dili (SQL*) Enjeksiyonu, SQL veritabanlarından verileri değiştirmek veya almak için kullanılan bir kod enjeksiyon tekniğidir. Saldırgan, bir giriş alanına özel SQL deyimleri ekleyerek, veri tabanından veri alınmasına, hassas verilerin yok edilmesine veya diğer manipülatif davranışlara izin veren komutları yürütebilir.

Siteler arası komut dosyası oluşturma nedir? (XSS)

Siteler arası komut dosyası çalıştırma saldırısı, bir web tarayıcısını kötü amaçlı kod çalıştırması için kandırır.

Cloudflare Güvenlik

Cloudflare Güvenlik Hizmetleri, İnternet sitelerine DDOS saldırılarına, müşteri veri ihlallerine ve kötüye kullanılan botlara karşı korur ve güvence altına alır.

Siteler Arası İstek Sahteciliği (CSRF) nedir?

Siteler arası istek sahteciliği saldırısı, bir kullanıcıyı, hesabından para transferi, e-posta adresini ve parolasını değiştirme veya başka bir istenmeyen durum gibi bir durum değiştirme etkinliğini başlatmak için kimlik bilgilerini yanlışlıkla kullanmaya yönlendiren bir tür karışık vekil* siber saldırısıdır. eylem.

Veri ihlali nedir?

Bir veri ihlali, hassas bilgilerin serbest bırakılmasını içerir. Birçok çevrimiçi saldırı türünün birincil amacı, oturum açma kimlik bilgileri ve kişisel finansal veriler gibi bilgileri serbest bırakmak için bir veri ihlaline neden olmaktır.