Görsel kalitesi nasıl iyileştirilir?

Görselleri hızlı ve güvenli bir şekilde depolayıp, yeniden boyutlandırmak, optimize etmek ve sunabilmeniz mümkündür.

Görsel kalitesi iyileştirme
Görsel kalitesi iyileştirme

Web sitenizde yer alan görsellerin kalitesini koruyarak boyutlarını küçültüp optimize etmek istiyorsanız bunun için kullanabileceğiz bir çok çeşit yöntem bulunmaktadır.

Cloudflare ile ,

Cloudflare Images : Cloudflare Images ile görselleri hızlı ve güvenli bir şekilde depolayıp, yeniden boyutlandırmak, optimize etmek ve sunabilmeniz mümkündür.

Görüntü Yeniden Boyutlandırma ile, nerede depolandıklarından bağımsız olarak, görüntüleri yeniden boyutlandırmak, kaliteyi ayarlamak ve isteğe bağlı olarak WebP veya AVIF formatına dönüştürmek için Cloudflare’ı kullanabilirsiniz.

Cloudflare Polish, sitenizdeki görüntüleri otomatik olarak optimize eden görüntü optimizasyon ürünüdür.

Kraken.io ile,

Kraken.io, sınıfının en iyisi algoritmalara sahip sağlam, ultra hızlı bir görüntü iyileştirici ve sıkıştırıcıdır. Sitenizin bant genişliği ve depolama alanından tasarruf sağlar ve web sitenizin yükleme sürelerini önemli ölçüde iyileştirir. Görsel kalitesini bozmadan sıkıştırır ve boyutunu minimuma indirir. Daha fazla bilgi almak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

WebP ile,

WebP, görüntüler için üstün kayıpsız ve kayıplı sıkıştırma sağlayan modern bir görüntü formatıdır. Şu anda WebP’yi destekleyen ana tarayıcı Google’ın Chrome’udur. Daha fazla bilgi almak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın