Neden Hızlı CDN?

Web sitenizi daha hızlı ve güvenilir hale getirmeyi amaçlamaktayız. Kullandığımız teknolojiler ile sitenizde yaptığımız optimizasyon çalışmaları sonucunda sitenizde gözle görülür seviyede hızlanma görceksinizdir.

Daha Hızlı
Web sitenizin daha hızlı açılması için, ultra hızlı görsel sıkıştırma teknolojisi kraken.io kullanıyoruz.
Daha Güvenli
Kullanmakta olduğumuz CloudFlare teknolojisi sayesinde Dos & DDoS saldırılarının önüne geçiyoruz.
Daha Hesaplı
Kullandığınız kadarını ödeyin. İhtiyacınıza en uygun paketi seçin.

CloudFlare & Hızlı CDN CloudFlare Teknolojisi

Cloudflare web siteleri, API'ler ve uygulamalar gibi harici kaynaklarınızın güvenliğini ve güvenilirliğini sağlaması yanı sıra CDN hizmeti ( Content Delivery Network ) de sunmaktadır. Caching, Brotli, Polish, Image Resizing vb. bir çok teknolojiyi sunmaktadır. Global çapta 200+ Data Center bulunmaktadır.

CloudFlare & Kraken.io Kraken.io

Görsellerinizi optimize ediyor ve web sitenizi hızlandırıyoruz. Kraken.io, sınıfının en iyisi algoritmalara sahip sağlam, ultra hızlı bir görüntü iyileştirici ve sıkıştırıcıdır. Size bant genişliği ve depolama alanından ciddi tasarruf sağlamaktadır ve web sitenizin yükleme sürelerini önemli ölçüde iyileştirmektedir.

DigitalOcean & Kraken.io Digital Ocean

Temelinde basitlik olan bulut sunucu. DigitalOcean, başarılı olmak için ihtiyaç duyduğunuz performansı sunarken, sürekli olarak görsellerinizi ve dosyalarınızı yedekler.